• Wpisów:221
 • Średnio co: 10 dni
 • Ostatni wpis:5 lata temu, 22:15
 • Licznik odwiedzin:35 862 / 2436 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki. 

 
 • awatar Żona Eminema ! Ogarniasz ? ;D: Słodki bobo !;)
 • awatar Demonologia: fantastyczne! ♥
 • awatar Gość: życiowe ;) jeśli znajdziesz chwilkę czasu to zapraszam, może znajdziesz coś interesującego u mnie. * zapraszam do polubienia : http://www.facebook.com/emptyyyyyyyyyyyyyyy
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
 • awatar Trendy me and you: Jakie piękne piękne piękne piękne piękne piękne piękne piękne piękne piękne piękne dłuuuugieeeeee włosyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy < 3333333333333333333333333333333333333
 • awatar fruu & sruu ♥: Dokładnie ; ) Zapraszam do mnie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 


Pozwól odnaleźć siebie, do celu zostało niewiele,
Więc spiesz się powoli ziombek, niech serce tobą kieruje,
Niech muzyka w nim płynie, a życie uchyli tajemnicy rąbek
Jestem tego pewny ,
w głębi duszy o tym wiem ,
że gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się.
Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się.

Się porobiło czeka to też nas,
Ziemia coraz więcej pragnie ciała ludzkich mas,
nikt nam nie powiedział, jak długo będziemy żyć,
do jakich rozmiarów ciągnęła się będzie życia nić.
Nikt nam nie powiedział, kiedy mamy się pożegnać,
i ile mamy czekać aby znowu się pojednać,
ramię w ramię nawzajem siebie wspierać,
rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać.
Aniele śmierci proszę powiedz mi,
czemu w stosunku do nas jesteś obojętny,
najlepsze są dla ciebie młode ofiary,
nigdy nic Ci nie zrobiły a traktujesz je jak psy.
Zobacz !
Ile miłości w każdym człowieku,
nie jeden by chciał przeżyć choć pół wieku,

 

 
Więc po co się przejmować?
Żyję raz.
Nie obchodzą mnie inni, moje życie moja bajka.
Jestem jaka jestem, nie zmienię się, nie chcę.Tak, to prawda, bez przyjaciół moje życie było by puste. Dlatego właśnie ich szanuję. To oni są ze mną, gdy tego potrzebuję, zawsze pomogą. Są jedyni. Niepowtarzalni.

 

 
Nie rozumiesz, że to mnie boli?
Czuję, że poraz kolejny zaufałam człowiekowi i znowu się zawiodłam.
Główna wada- zaufanie do ludzi.
Jestem naiwna, że wobec ciebie tak postąpiłam.
To był błąd.
Gdybyś chociaż próbował to naprawić. Ale przecież ty zawsze jesteś nie winny.
Najchętniej wrzasnęłbym Ci prosto w twarz to co teraz czuję.KONIEC BAJKI...
 

 
To uczucie, kiedy czujesz, że to koniec... • awatar Nowoczesny: Jedno z najgorszych uczuć ! Generalnie bardzo fajnie się czyta twoje wpisy, piszesz o życiu i to jest ciekawe to co piszesz :) Ja skupiam się na nowoczesności, technologi ale z naciskiem na fotografię, a konkretnie to zajmuje się retuszem zdjęć i udowadniam że nawet komórkowym aparatem można zrobić niesamowite zdjęcie :) Fajnie jak byś zajrzała i oceniła szczerze czy dobrze mi idzie (dopiero kilka dni się tym zajmuje), no i jak by się tobie spodobały moje wpisy to super jak byś mnie obserwowała :) Takie retusze zdjęć robię za darmo :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Kolejny zwykły dzień.
Tęsknota za nieosiągalnym.
Przypominają mi się te chwile, w których mogłam powiedzieć, że jestem szczęśliwa.
Mogłam to wykrzyczeć.
Tyle czasu już minęło, a ja nie potrafię zapomnieć. Mimo wszystko próbuję chociaż udawać, że jestem szczęśliwa. Nie wiem co będzie, chcę żeby było dobrze.

Żyję raz, żyję chwilą. Nie pozwolę, żeby to co czuje mnie wykończyło. Kochać będę, jestem pewna nie przestanę. Ale w moim sercu rana już na zawsze pozostanie.

 

 
Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli.Czasami zastanawiam się, kim tak naprawdę jestem. Dla jednych rodziną, dla innych przyjacielem, dla jeszcze innych kimś neutralnym.
Miło wiedzieć, że masz dookoła siebie kochające cię osoby, które wiele są w stanie poświęcić właśnie dla ciebie.
Dla których jesteś wszystkim, gdyby ciebie zabrakło ich życie straciło by sens.-
mając takich ludzi wokół siebie, nawet najgorsze chwile są dobrymi, przecież oni zawsze powiedzą:"pamiętaj, po burzy zawsze wychodzi słońce".
Dlatego są skarbem.

 

 
Szczerze?
to nic mnie nie obchodzi co o mnie myślisz, co ci się nie podoba.
a wiesz dlaczego?
bo dla mnie jesteś nikim,
kimś kto tylko krytykuje i myśli że jest naj.
nic do ciebie nie miałam ale teraz weź wyjdź i zobacz czy nie ma cie gdzieś daleko odemnie.
poprostu skończ niszczyć moje życieNaprawdę, szanuję każdego dlatego kulturalnie mówię :"wyjdź i zamknij drzwi"
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Kiedy ktoś mów Ci:" nie dasz rady", to wstań i powiedz "no to patrz!"Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Być człowiekiem oznacza mieć wątpliwości i mimo to iść dalej swoją drogą.

Prawdziwi przyjaciele to ci, którzy są przy tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Dopingują cię, cieszą się z twoich zwycięstw. Fałszywi przyjaciele to ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawdę twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu.

 

 
Nigdy się nie poddawać. Walczyć o marzenia. Doczekać ich spełnienia.

 

 
Dzisiaj:
"żyj chwilą"
pora na uśmiech ^^Nie chcę myśleć o tym co będzie, życie jest jakie jest. Próbuję zmieniać je na lepsze, ale czasem zwyczajnie nie wychodzi. W dni jak ten czuję, że jest dobrze. Nawet nie wiem dlaczego. Może dlatego, że wolę być szczęśliwa niż opłakiwać posklejane serce? Pewnie tak.

Kochać nie przestanę, poprostu nie potrafię.

 

 
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever of weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
Holler if you feel like you've been down the same road

 

 
Nie. Nie jest źle. Dobrze też nie jest.
Nawet nie jestem w stanie powiedzieć co myślę. Wszystko naokoło mnie wykańcza, mam wszystkiego dosyć. Dookoła ludzie wrzeszczą, drą się ale do mnie to już nie dociera. Nie wiem co myśleć dla tego nawet nie próbuję wszystkiego sobie ułożyć. Nic nie poradzę na to, że nadal kocham i nie potrafię przestać. To jest silniejsze odemnie. Miałam nadzieję, ale teraz nie chcę po raz kolejny cierpieć, staram się jej pozbyć.
Ale poprostu nie potrafię.


Wiem, że to co czuję nie ma sensu. Próbuję sobie wmawiać ale nie jestem w stanie zmienić tego co czuję.
Kiedyś wszystko czego się dowiadywałam, co wiedziałam mną wstrząsało. Ale teraz, po tym ile razy sklejałam serce wiem, że nie potrzebnie. Przed przyszłością nie ucieknę, przeszłości nie zapomnę, ale mogę zmieniać teraźniejszość. Na lepszą. Być może przyzwyczaiłam się do bólu jaki czuję co dzień. Wszystko przez ostatnie tygodnie to w większości plątaniny słów z których mało które do mnie dociera. Nie wiem, co dzieje się ze mną, co dzieje się z ludźmi dookoła mnie. Wiem tylko tyle- mimo tego co się dzieje, nie będę bać się o jutro- I tak go nie uniknę

 • awatar Gość: ładne ;) jeśli będziesz miała czas, to wpadnij do mnie, może znajdziesz coś ciekawego ;)
 • awatar differentspace: świetne masz wpisy. obserwuje.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Raczej trudno stwierdzić co czuję. Nie jestem pewna czy ja jeszcze wogóle czuję. To co działo się przez ostatni miesiące mnie przeraża. Z jednej strony nowe znajomości, przyjaźń a z drugiej inne, nie zbyt przyjemne. Szkoda, że życie nie jest takie proste jakbyśmy chcieli.
Wspominam takie chwile, kiedy myślałam, że się ułoży. Te chwile, cudowne momenty których nie zapomnę, nawet jeśli bym chciała. Ten moment kiedy nie myślałam o niczym tylko wtuliłam się w Ciebie, żyjąc nadzieję. Było co było. później wiele się działo. Być może zbyt wiele jak na moje nerwy. Tydzień mojego życia, w którym działo się tyle, co zwykle nie dzieje się w rok. To mnie przerastało. Ta chora zazdrość, jej o niego z mojego powodu, ale dlaczego, nie wiem do dziś. Wiem tylko, jak bardzo mnie to bolało tym bardziej że nie wiedziałam nawet na jakiej podstawie. Poprostu miałam dość. Z tego momentu nie mam dobrych wspomnień. Po za jednym. Tym, że poznałam osobę, która jest dla mnie jak siostra, ktoś ważny, bardzo ważny. To nawet dobrze, że właśnie tak sie stało, bo może bez tych zdarzeń wszystko byłoby zupełnie inaczej.
A teraz zastanawiam się, czy nie wolałam tamtych wydarzeń. Ile łeż można wypłakać? nie ma czegoś takiego jak limit łez? szkoda, bprzydałby się. Nie potrafię zapomnieć, o tym, że kocham, nie jestem w stanie. Mimo tego czego się dowiaduję, jak bardzo mnie to boli. I wiem, że jestem naiwna. I nie potrafię i nie wiem czy chcę to zmieniać.
Moje życie wygląda mniej więcej właśnie tak. Wszystko jest tak pomieszane, że się już gubię.
Mimo, że mam dość to nadal jeszcze czuję, słabiej, bo zbyt wiele przeżyłam, ale nadal czuję. A to chyba znaczy, że żyję.
Jeszcze.


Czasem ukrywam ból i to co czuję. Tak było kiedy powiedziałaś mi, że on , że ty czujesz cos więcej do niego. przepraszałaś. Ale ja czułam się zdradzona, mimo, że miałaś takie prawo. Teraz już nic nie rozumiem. Ale nadal wierzę, że jakos sie ułoży. Nie mam pojęcia jak, ale jakoś.
 • awatar mała sad: dziękuje za wszystko ♥ i pamietaj póki mamy siebie zawsze będzie dobrze ;*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
nie wiem za bardzo, od czego zacząć. Może od tego, że weszłam tu przypadkowo, przez pewną osobę. Nie miałam zamiaru pisać, ale jednak próbuję.
Więc, moja historia jest dosyć długa i raczej skomplikowana. Jestem jaka jestem i nie chcę się zmieniać. Ogólnie cenię niezależność, ale często dzięki przyjaciołom jestem w stanie dalej funkcjonować. Dlatego bardzo ich cenię i cieszę się, że wytrzymują z kimś takim jak ja. Mam trudny charakter, jestem szczera ale nie hamska. Mówię co myślę. Nienawidzę dwulicowości, kłamania i to jeszcze w oczy. Ogólnie jestem osobliwa. Problemy mam jak każdy, ale to poruszę kiedy indziej. Staram się mieć mimo wszystko optymistyczne nastawienie do życia z tym wiąrze się mój pinger. To tyle
JustOneSmile
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›